Veletrh Orgatec – „Lepší kancelář – větší úspěch“

Ve dnech 21. až 25. října 2008 se v prostorách futuristického výstaviště v Kolíně nad Rýnem uskutečnil další ročník výjimečného veletrhu designu a nábytku s názvem Orgatec 2008. Mezi návštěvníky se letos zařadili i zástupci firmy Křesla-židle, kteří sem přijeli pro novou inspiraci v oblasti kancelářského nábytku. Tématem letošního ročníku totiž byla právě kancelář a její vybavení.

Prestižní veletrh přinesl inspiraci

orgatecO světovém úspěchu Orgatecu hovoří obrovské počty vystavovatelů i návštěvníků, kteří do Kolína přijeli nejenom z Evropy, ale také z Ameriky, Středního východu nebo jižní Afriky. Na veletrhu se tento rok představili i dodavatelé společnosti Křesla-židle, která je výhradním zástupcem značek PROFIM nebo THONET pro Českou republiku a Slovensko.

Firma PROFIm představila nový design kancelářské židle RAYA, kancelářské židle UWU, několik konferenčních židlí a taktéž sofa Vancouver Box,“ řekla Blanka Richterová z firmy Křesla-židle. „Dále jsme navštívili stánek našeho partnera THONET, který předvedl především novou barovou židli S 123 H a sofa série S 5000, které už jsou ve výrobě. Na stánku STULWERK, laděném do žluto-černé barvy, jsme si prohlédli novou verzi pracovní židle ORIGO, manažerské židle MODUS a velmi působivě též vypadala sofa MIX ve žluté kůži.“ Všechny novinky by se měly podle Richterové v nabídce Křesla-židle objevit už začátkem příštího roku.

Jak by měla vypadat kancelář budoucnosti?

Orgatec 2008 s mottem „Lepší kancelář – vetší úspěch“ pojal kancelář jako užitný prostor, který poskytuje zaměstnancům dostatek svobody a optimální podmínky pro podání maximálního pracovního výkonu. Cílem veletrhu bylo ukázat majitelům firem, že právě vybavení kanceláře je rozhodující pro koncentraci a spokojenost všech zaměstnanců.

Linkou, která propojovala všechny části výstavy se stala otázka, jak by měla vypadat kancelář budoucnosti. Kancelář budoucnosti reprezentovalo pět základních segmentů, které by podle designérů, architektů a výrobců nábytku měly být vždy dokonalé harmonii. Návštěvníci si tak mohli prohlédnout nejen novinky ve světě nábytku, ale také trendy v osvětlení, podlahách, akustice a technickém vybavení.

orgatecA jak by měla vypadat kancelář budoucnosti podle jednoho z návštěvníků Orgatecu Blanky Richterové? „Vzhledem k tomu, že lidé tráví v práci čím dál více času,
více než doma se svými nejbližšími, kancelář budoucnosti musí být hlavně příjemná a útulná, aby se v ní člověk cítil dobře.

Přečtěte si více informací o společnosti Křesla-židle
a veletrhu Orgatec!

 

 

Novinky

  Salone Internazionale del Mobile 2014

  Na výstavišti RHO Fiera v Miláně se konal soubor veletrhů Saloni, který i letos nabídl každoroční veletrh nábytku Salone Internazionale del Mobile i tradiční expozici mladých designérů SaloneSatellite, a to v období 8.-14.4.2014.

  ... více zde

  Sponzorský dar - Život bez bariér, Nová Paka

  Koncem roku 2013 naše firma darovala organizaci Život bez bariér v Nové Pace židle do jejich společenské místnosti. Jednalo se o 12 ks židlí a zdravotně postiženým udělaly velkou radost. Židle měly různé barvy a tak si každý vybral „tu svou“ a jen na té své se jim pracuje nejlépe J. Přejeme všem v Nové Pace, ať se jim daří prát se s nepřízní osudu za pomocí sponzorských darů a ať je darů co nejvíce!

  ... více zde