Společnost KŘESLA - ŽIDLE vystavovala na Pragooffice 2009

Na 4. ročníku veletrhu kancelářského nábytku a vybavení s názvem Pragooffice 2009 se představila také společnost Křesla-židle, s.r.o., v jejíž nabídce našli zákazníci sedací nábytek od renomovaných zahraničních výrobců jako je Thonet, PROFIm nebo Iker. Veletrh  probíhal 12. až 15.února na pražském výstavišti.

 

Představila novinky Stulwerk a PROFIm

Firma Křesla-židle, s.r.o. se veletrhu účastnila již potřetí. Letos na Pragooffice přivezla novinky ze sortimentu společnosti Stulwerk a PROFIm. „Ze Stulwerku to byla série MODUS, MIX a ORIGO,z PROFIm BIT, RAYA, UWU a VANCOUVER," říkala Blanka Richterová ze společnosti Křesla-židle, s.r.o. Jednalo se o kancelářské židle a křesla s ergonomickou konstrukcí pro zdravé sezení a moderním designem.

V rámci veletrhu proběhla soutěž o kancelářskou židli roku 2009 Do soutěže jsme zvolili kancelářskou židli RAYA značky PROFIm s novým mechanismem a speciálním typem područek," vysvětlovala Richterová. U kancelářských židlí byly posuzovány nejen jejich ergonomické a technické vlastnosti, ale také dokonalost zpracování, nový přínos z hlediska konstrukce a v neposlední řadě design.

„Návštěvníci si mohli židle vyzkoušet"

U stánků společnosti Křesla-židle, s.r.o. se  mohli návštěvníci veletrhu na židle a křesla podívat a vyzkoušet si je. „Reakce zákazníků na novinky jsou pro nás velmi cenné. Mohli jsme  si tak udělat obrázek o tom, které židle zákazníkům vyhovují a o které může být zájem," dodala na závěr Blanka Richterová.

Souběžně s Pragooffice 2009 proběhl také 21. ročník mezinárodního veletrhu nábytku, bytového textilu, doplňků a designu Pragointerier New Design 2009. Návštěvníci na něm mohli zavítat do sekce pro umělce - malíře, sochaře, skláře a designéry s názvem ART.EU nebo na tradiční Hrnčířské trhy.

Více informací o veletrhu najdete na stránkách pořadatele www.incheba.cz. Informace o společnosti Křesla-židle, s.r.o. a produktech, které nabízí, jsou dostupné na www.kresla-zidle.cz.

 

 

Novinky

  Salone Internazionale del Mobile 2014

  Na výstavišti RHO Fiera v Miláně se konal soubor veletrhů Saloni, který i letos nabídl každoroční veletrh nábytku Salone Internazionale del Mobile i tradiční expozici mladých designérů SaloneSatellite, a to v období 8.-14.4.2014.

  ... více zde

  Sponzorský dar - Život bez bariér, Nová Paka

  Koncem roku 2013 naše firma darovala organizaci Život bez bariér v Nové Pace židle do jejich společenské místnosti. Jednalo se o 12 ks židlí a zdravotně postiženým udělaly velkou radost. Židle měly různé barvy a tak si každý vybral „tu svou“ a jen na té své se jim pracuje nejlépe J. Přejeme všem v Nové Pace, ať se jim daří prát se s nepřízní osudu za pomocí sponzorských darů a ať je darů co nejvíce!

  ... více zde